Dijital Dönüşüme Başlayıp, Başarıya Ulaşanlar!

Unique Sports Club

İstanbul

Koçluk alarak işimizi dijitalleşiyoruz. İşimizi büyütme yolunda önemli bir adım attık.

Man Cave Jewellery

İstanbul

Aldığımız koçluk sayesinde dijital pazarlama çalışmalarımızda başarıya ulaştık.

Akademi 11

Muğla

Dijital strateji koçluğu sayesinde önümüzdeki 5 yılı planladık. Geleceğe umutla bakıyoruz.

Dijital Dönüşümünüz Burada Başlayacak!

image-1

İnsanların ve nesnelerin birbirleriyle bağlantılı olduğu bir dijital bir dünyada yaşamaktayız. Artık tüm işletmeler dijitalleşmek ve bu dönüşüme ayak uydurmak zorunda!

Peki nasıl dijitalleşeceğiz? Bu dönüşümü nasıl gerçekleştireceğiz. Dijital dönüşüm, yaşadığımız fiziksel dünya ile internetin insanları ve nesneleri birbirine bağladığı sanal dünyayı etkili bir biçimde birlikte kullanma sanatıdır. Bunu ne kadar başarılı yaparsak o kadar efektif sonuçlar alırız.

Bizden aldığınız birebir koçluk sayesinde dijital farkındalığınız artacak, yaşayacağınız dönüşüm sayesinde dijital kimliğiniz belirginleşecek ve birlikte yaratacağımız stratejiniz sayesinde uzun süreli ve sürdürülebilir bir dijital modeliniz olacaktır.

PROGRAMLARIMIZ

  • Dijital Farkındalık
  • Dijital Strateji
  • Dijital Dönüşüm
  • Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık
  • Akademik Sertifika Programları ve Eğitimleri
  • Seminerler ve Dijital Kamplar

Farkında mısınız?

page-4_img-1

We are Social’ın 2015 Ocak raporuna göre ülkemizde 37,7 milyon aktif internet kullanıcısı olduğu belirtilirken , bu sayı 76,7 milyon kişinin yaşadığı ülkemizde nüfusun yüzde 49’unun aktif internet kullanıcısı olduğunu da gösteriyor.

40 milyon aktif sosyal medya hesabı bulunduğu belirtilen ülkemizde penetrasyon yüzde 52 olarak açıklanmış. Bir kişinin birden fazla sosyal medya hesabının olmasını düşündüğümüzde yüzde 52 penetrasyon öne çıkmasa da 40 milyon aktif sosyal medya hesabı kaydadeğer bir sayı olduğunun altını çizelim.

Aktif mobil sosyal medya hesapları 32 milyon olarak dikkatleri çekiyor. 40 milyon aktif sosyal medya hesabının yüzde 80’ine mobilden erişim yapıldığını söylememiz mümkün. Mobil kullanıcı sayımızsa 69,6 milyon olarak belirtilmiş.