Kısaca Biz

Dijital dünyaya ait bilgileri, deneyim ile harmanlayarak ihtiyacınız olan farkındalığı size kazandıracak, dijital dönüşümünüze katkıda bulunacağız. Sizinle birlikte çıkacağımız yolda her zaman yanınızda hayatınızın, işinizin bir parçası olacağız. Tecrübemizi ve bilgilerimizi size aktaracak, birlikte dönüşümün keyfini çıkaracağız. Birebir koçluk çalışmalarımız sayesinde artık siz de dijital dünyanın bir parçası olacak, bu dünyada anlamlı adımlar atmanın tadını yaşayacaksınız.

Dijital Koçluk Size Ne Kazandıracak?

Dijital dünyaya ait kulaktan dolma bilgileri geride bırakarak bu dünyanın derinliklerine ineceksiniz. Bilinçli adımlar atacak bilgi birikimine sahip olacak, hayatınızda ve işinizde bu dünyayı doğru kullanmanın inceliklerini öğreneceksiniz.

Farkındalık kazanıp, yaratacağımız strateji çalışmasıyla dijital dönüşümünüzü sağlıklı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Niye Dijital Koçluk Almalısınız?

  • Dijital farkındalığınız artacak, bu dünyayı derinlemesine kavrayacaksınız.
  • Hayatınızın ve işinizin dijital dönüşümünü sağlıklı bir program dahilinde yapabileceksiniz.
  • Dijital stratejiniz olacak
  • Ajans seçimlerinizde daha doğru tercihler yapabileceksiniz
  • Dijital dünya için ayıracağınız bütçeleri belirli bir bilgi birikimi ile daha doğru belirleyebileceksiniz.
  • Dijital pazarlama çalışmalarınız sonucunda ulaşmak istediğiniz hedefleri belirleyebileceksiniz.
  • Nasıl ölçümleyeceğinizi ve analiz edeceğinizi öğreneceksiniz.
  • Dijital dünyanın bir parçası olacaksınız!

Avantajlarınız

1. Dijital Analiz

Doğru analizlerle durumunuzun ne olduğunu öğrenin!

2. Birebir Koçluk Programı

Size göre şekillenen koçluk programlarınız doğrultusunda dijital dönüşümünüze başlayın!

3. Hızlı ve Bilinçli Çözümler

Doğru dönüşüm ve sağlıklı bir strateji ile ulaşmak istediğiniz hedefleri gerçekleştirin!

Koçunuzla Tanışın

ugur-tuncel

UĞUR TUNCEL

1982 yılında Aydın’da dünyaya geldi. Işık Üniversitesinde MBA yaptı ve profesyonel iş hayatına Shubuo/Turkcell’de başladı. ResimMelodi ve ÇalarkenDinlet gibi eğlence servislerinin içerik ve servis yönetimlerini yaptıktan sonra Türkiye’nin ilk Dijital Müzik projesine katkıda bulunmak için Doğan Grubu’na transfer oldu. Sonrasında ilk bireysel girişimi olan Türkiye’nin ilk Sosyal Müzik Network’ü Musicopat.com’u kurdu. 2 aylık bir süre içerisinde 170.000 üye sayısına ulaşan siteyi yatırımcısına devrederek Aralık 2007′de Cohous olarak tanıdığınız şirketi kurdu. Mobil oyun ve mobil uygulama alanlarında faaliyetini yürüten şirketin kurucu ortağı. 13 yıllık sektör deneyiminin yanısıra Infomag Dergisinin yapmış olduğu Dijital Türkler 2011 yazısında kapakta yer aldı. 3 sene üst üste Fortune dergisinin yayınlamış olduğu 40 Yaş Altı 40 Türkiye iş dünyasının genç yıldızları adlı yazıda Radardakiler bölümünde yer aldı.